Přenosné grily


Plynové grily:


Profy

Profy 3 nerez

Plynový gril s poklopem z nerezové oceli, 3 hořáky, výkon 15 kW, grilovací plocha 50x42cm: lávový kámen + grilovací mřížka. 

Profy 4 nerez

Plynový gril s poklopem z nerezové oceli, 4 hořáky, výkon 20 kW, grilovací plocha 81,5 x 48,5 cm: lávová deska + kámen mastek + grilovací mřížka. 

Pro snadnější skladování grilu jsou boční odkládací plochy sklopné. Gril má zásobník na sběr tuku a piezoelektrické zapalování. 

Master

Master 2 ocel

Plynový gril z černé lakované oceli, 2 hořáky, výkon 8 kW, grilovací deska 48,5 x 48,5 cm: litinový gril s lávovými kameny + litinová deska.  

Master 3 nerez

Plynový gril v kombinaci ušlechtilé a černé lakované oceli, 3 hořáky, výkon 15 kW, grilovací deska 65 x 48,5 cm: litinový gril s lávovými kameny + litinová deska. 

Master 4 ocel

Plynový gril z černé lakované oceli, 4 hořáky, výkon 20 kW, grilovací deska 81,5 x 48,5 cm: litinový gril s lávovými kameny + litinová deska + kámen mastek. 

Pro snadnější skladování grilu jsou boční odkládací plochy sklopné. Grily mají zásobník na sběr tuku a piezoelektrické zapalování. 

Texas

TEXAS jsou profesionální plynové přenosné grily z nerezové oceli. Materiál zaručuje dlouhou životnost grilu. S grilem Texas  máte možnost grilovat na více plochách v jednom čase. Na boční straně zároveň můžete využít vaření na klasické plynové plotýnce. Grily mají zásobník na sběr tuku, piezoelektrické zapalování, robustní nerezový vozík, dvouvrstvý nerezový poklop s teploměrem, odkládací boční plochu, interní box na plynovou lahev.

Texas 3 nerez

Plynový nerezový gril se 3 hořáky a boční plotýnkou, výkon 13 kW, grilovací plocha 60 x 50 cm: grilovací mřížka, nerezový steak gril, nepřímé grilování.

Texas 4 nerez

Plynový nerezový gril se 4 hořáky a boční plotýnkou, výkon 20 kW, grilovací plocha 81 x 50 cm: grilovací mřížka, nerezový steak gril, nepřímé grilování, infračervené záření. 


Grily na dřevěné uhlí a dřevo: 


Apollo 60

Grilovací plocha 52 x 38,5 cm

Apollo 80

Grilovací plocha 77 x 38,5 cm

Apollo 100

Grilovací plocha 98 x 38,5 cm

APOLLO jsou praktické grily z lakované oceli na dřevěné uhlí i dřevo - vybaveny ohništěm na dřevo. Speciální větrací systém umožňuje získat žhavé uhlíky za polovinu času. Grilovací rošt je z extra silného materiálu vybaven dřevěnou žáruvzdornou rukojetí. Rošt je možné nastavit do 4 poloh a lze připojit rožeň. Grily mají praktickou odkládací plochu.  Grily se snadno čiští díky odnímatelné zásuvce pro sběr popela.

Dragon 

DRAGON jsou moderní přenosné grily z nerezové oceli na dřevěné uhlí i dřevo. Nerezová ocel zaručuje dlouhou životnost grilu. Grilovací mřížka z nerezové oceli je vhodná pro grilování bez tuku a výsledkem jsou chutné a šťavnaté pokrmy. Grily DRAGON mají dvě odkládací plochy, větší dřevěnou ve spodní části a menší kovovou z boku.  Grilovací rošt je lze nastavit do 4 poloh. Možnost připojit rožeň. Díky speciálnímu větracímu systému je možné získat žhavé uhlíky za polovinu času. Gril se snadno a rychle sestaví.

Přejete si objednat, nebo jen poradit? Napište nám: 

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.